EKER Makina Hakkında

Çelik Konstrüksiyon, makina imalatı, silo bunker, konveyör, transport makinaları, hidrolik bağlantı elemanları, sızdırmazlık elemaları, horlanmış boru, kromlu mil, özel makina imalatıEker Makina Sanayi ve Ticaret, makina imalatı, çelik konstrüksiyon, silo bunker imalatı, transport makinaları imalatı, Hidrolik bağlantı elamanları ve sızdırmazlık elemanları satışı, Kromlu mil ve horlanmış boru satışı ile özel makina imalatı konularında müşterilerine çözümler sunmaktadır.

Komple endüstriyel tesislerin projelendirilmesi, imalatı ve montajı konularında uzman personeli ve geniş üretim kapasitesi ve teknolojik alt yapıya sahip tesisleri Eker Makina'yırakiplerinden ayıran en önemli özelliğidir.

Çelik Konstrüksiyon, makina imalatı, silo bunker, konveyör, transport makinaları, hidrolik bağlantı elemanları, sızdırmazlık elemaları, horlanmış boru, kromlu mil, özel makina imalatıEker Makina; kaliteyi en üst seviyede tutmak ve korumak, mevcut müşterilerimize daha iyi ürünler sunmak, hizmet verdiği makina sektörünün gelişmesine katkıda bulunmak, mevcut müşterilerimizin arzu ve isteklerini en kısa zamanda hatasız ve müşteri beklentilerini bire bir karşılar şekilde ürün ve hizmet üretmektir. Kapasitesini maksimumda tutmak, altyapı, makina ve ekipmanları konusunda alt yapısını sürekli geliştirmek firmanın amaçlarındandır.

Çelik Konstrüksiyon, makina imalatı, silo bunker, konveyör, transport makinaları, hidrolik bağlantı elemanları, sızdırmazlık elemaları, horlanmış boru, kromlu mil, özel makina imalatıMüşteri memnuniyeti ve istikrarlı fiyat politikası çerçevesinde çevreye ve insana duyarlı ürün ve hizmet anlayışıyla gelişen ve daha da büyüyen firmamız, sektöründe söz sahibi bir şirketolma yolunda ilerlemektedir. Bu anlayış ile en kaliteliyi ve markayı en istikrarlı fiyat politikası ile sizlere sunmak amacındayız.

Ürettiği makina ve elemanlar ile satışı yapılan tüm ürünler ulusal ve uluslararası standartlara uygundur.

Anasayfa | Hakkımızda | Ürün & Hizmetler | Referanslar | Galeri | İletişim
Her hakkı saklıdır 2010 © Eker Makina İmalat & Çelik Konstrüksiyonı Tic. San.