EKERMAKİNA /KURUMSAL

1991 yılında 60 m2 küçük bir alanda torna işleri yaparak ticari faaliyetlerine başlayan Eker Makina hizmet verdiği makina sektörünün gelişmesine daha çok katkıda bulunmak, müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla günden güne kapasitesini artıran sürekli gelişen ve büyüyen bir firmadır.

 

Mühendislik çalışmalarında proje bazlı iş ve müşteri talepleri doğrultusunda imalatları ile müşterilerine hizmet sunan firmamız bunların yanı sıra Çimento maden sanayi,gıda sanayi,Türk Şeker sanayi yedek parça imali ve revizyon işleri, her türlü talaşlı imalat, silo bunker imalatı,sıvı ve gaz yakıtlı metal ergitme ocakları, transport makinaların imalatı, gezer köprülü vinç ve çelik kontrüksiyon imalat,montaj ve demontaj işleri  yapmaktadır.

 

Müşteri memnuniyeti ve istikrarlı fiyat politikası çerçevesinde çevreye ve insana duyarlı ürün ve hizmet anlayışı ile büyüyen ve gelişen firmamız alanında uzman teknik ve idari kadrosu ve üst teknoloji ürünü makine ekipmanları ile günümüzde bilgi ve deneyimini artırmış altyapısını sağlamlaştırmış olup 5000 m2 kapalı olmak üzere toplamda 20000 m2 alanda hizmet vermektedir.

 

Abdullah EKER

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda modern üretim sistemlerini,bilgiyi ve nitelikli iş gücünü birleştirerek,istihdama katkıda bulunarak,çalışanlarımızla birlikte başarı çıtasını sürekli yükselten , yurtiçi ve uluslar arası pazarda etkinliğini artıran,sektörde güvenilir,öncü ve örnek marka olmaktır.

 

 

MİSYONUMUZ

Kalitemizden ödün vermeden üretimde verimimizi artırarak,müşteri beklentilerinin ötesinde bugüne dek edindiğimiz tecrübelerimizle üretimde yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler bulmaktır.

 

EKER MAKİNA’ nın bugünkü başarısında her çalışanının önemli rolü olmuştur. Firmamızı bugünlere getiren, tek tek her bireyin katkısı, aynı zamanda gelecekteki başarımızda da en önemli faktör olacaktır.

EKER MAKİNA’ nın çalışanlarının sürekli gelişimi, firmamızın gelişiminin temelini oluşturmaktadır. Bu nedenle, çeşitli alanlardaki eğitim faaliyetlerimiz her geçen gün daha da artarak devam etmektedir.

 

 

Firmamızla iletişime geçmek için aşağadaki linke tıklayabilirsiniz.


İletişim;