Hizmetler | Silo Bunker İmalatı

Silo Bunker İmalatıEker Makina, stok tankları, silolar, kazanlar, karıştırıcılar...vb. makina ve ekipmanlarının ihtiyaç ve talepler doğrultusunda başta sanayi (endüstri) olmak üzere her çeşit sektöre imalat ve montajını yapmaktadır.

Eker Makina, endüstrinin bir çok alanında yarı mamul ve hammadde olarak kullanılan her çeşit toz ve granül malzeme için stok silolarının, hammadde tanklarının ve tartım bunkerlerinin imalatını yapmaktadır. Genellikle gıda, kimya ve çimento ve diğerendüstri tesislerinde kullanılan toz siloları ve bunkerlerin imalatı kalite ve uzmanlıkla birleşerek Silo Bunker İmalatıyapılmaktadır. Silo ve bunkerler, silindirik veya dörtgen kesitli düz kısımla, konik formda bir alt kısımdan oluşurlar.
Kullanıldığı yere ve sektöre göre yapı çeliklerinden (St 37, St 44, St 52 ), paslanmaz çeliklerden (AISI 304, AISI 316) veya özel aşınma dayanımlı çeliklerden (HARDOX, WELDOX) yapılan silolar çoğu zaman taşıyıcı çelik konstrüksiyonları ile birlikte imal edilmektedirler. Monte edilecek alanın durumuna göre komple kaynaklı imalat yapıldığı gibi, bazı durumlarda cıvata bağlantılı olarak da imal edilmektedirler.
Silo Bunker İmalatıÇoğu zaman çıkış kısımlarında bulunan bir vidalı veya bantlı konveyöre uygulanan silolar, imalat proseslerinde tartım silosu olarak kullanıldıklarında genellikle bağlantılı ayaklarla monte edilmektedirler. Talep doğrultusunda Silobas veya diğer pnömatik transport yöntemleriyle doldurulan stok silolarının imalatında, filtre, basınç emniyet valfi veya seviye sensörleri gibi ekipmanların montajı yapılmaktadır.

 

Silo Bunker İmalatı
Silo Bunker İmalatı
Silo Bunker İmalatı
Silo Bunker İmalatı
Silo Bunker İmalatı
Silo Bunker İmalatı

 

Anasayfa | Hakkımızda | Ürün & Hizmetler | Referanslar | Galeri | İletişim
Her hakkı saklıdır 2010 © Eker Makina İmalat & Çelik Konstrüksiyonı Tic. San.